ÖVRIGT / Mattor / Karabagh 7627001
nr 762 7001
Karabagh
tidigt 1900-tal, molnbandsmönster, 142x186, lagningar, äldre malskador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 28 maj 2012
kl 19:56:51
28/5 19:51:51
28 maj
Orientaliska Mattor
Tema med dekorativa och orientaliska mattor
Läs mer om Orientaliska Mattor